עברית  |  English  |  

 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח
 
  ספרים להורדה
דף הבית >> ספרים להורדה

בעמוד זה תוכלו לקרוא ולהוריד חלק מספריי בחינם.                                                                                           
 
בתחתית כל עמוד או סיפור באתר הזה יש כפתורי שיתוף,  לחיצה קטנה וגם חברכם יוכלו לקרוא ולהנות!

צבעים ברוח-ניתן לרכישה בחנויות סונול

צבעים ברוח-ניתן לרכישה בחנויות סונול
בשל נסיבות טראגיות, עוברת משפחתה של שרי מחיי שפע לחיי עוני ומצוקה.שרי מנסה להתמודד עם המציאות באמצעות אהבתה לציור, אך הגורל אינו מאיר לה פנים והיא מוצאת את עצמה מעורבת ברצח נוראי המטיל צל כבד על חייה.

פרק ב' למתחילים

פרק ב' למתחילים
ספר אותנטי ומרגש העוסק בסיפור חייהן של שלוש חברות ויחסיהן עם גברים.במרכז העלילה עומדת שרית המתמודדת עם מערכות יחסים כושלות בצורה משעשעת ומלאת הומור. מעגלים של פרידות וקשרים משתלבים באופן מרתק וסוחף.

נובמבר על הר גבוה-ניתן לרכישה גם בחנויות סונול

נובמבר על הר גבוה-ניתן לרכישה גם בחנויות סונול
דניאל מתחיל את חייו חסר בית ומשפחה. עם התבגרותו הוא מצליח להתחקות אחר השורשים המשפחתיים מהם נתלש בילדותו, אך מסתבר שרק אז מתחיל המסע האמיתי שלו - מסע אל האמת ואל ההצלחה כנגד כל הסיכויים.

בחירתה של סיניה- nava dijkstra

בחירתה של סיניה- nava dijkstra
כבת למשפחה חרדית הגרה בשכונה חילונית, מעבירה סיניה את ילדותה בבדידות חברתית. עם התבגרותה עושה סיניה את הבחירה שתטלטל את עולמה. סיפור נוגע ללב מתוך קובץ סיפורים מרגשים.

התחלה חדשה-nava dijkstra

התחלה חדשה-nava dijkstra
בגיל 45 נועם מבין שלמרות המשפחה שבנה והכסף שצבר הוא אינו מרוצה מחייו . הוא יוצא מביתו מתוך כוונה לפתוח בחיים חדשים ובחיפוש אחר העצמי. מכתב אנונימי בתיבת הדואר גורם לו לשנות את תוכניותיו. קובץ.

דמעות של שבועה

דמעות של שבועה
אחרי שלושים שנה, חוזר בנם של ניצולי שואה אל העבר הקרוב ואל העבר הרחוק. בכתיבה מיוחדת שמנסה לגעת לא לגעת בקורא, מצליח עובד לב ארי לקחת אותנו לשם. ורק תיאורי הטבע בינות רצף האירועים מחזירים אותנו לכאן.

בין שמיים לארץ

בין שמיים לארץ
אדם בבדידותו, זקנה ערירית עטופה במסתורין וחיים בצל השואה, הם רק חלק מצרור סיפוריו של עובד לב ארי. בשפה מיוחדת ותיאורים נפלאים מצליח עובד לסחוף את הקורא לעולמות אחרים.

ואז המלחמה הגיעה - יעלה בקרוב

ואז המלחמה הגיעה - יעלה בקרוב
הוא היה בסך הכול בן תשע שחי עם משפחתו באושר בין הרי נפתלי לחרמון. ואז בערב חג, קטיושה נפלה ליד ביתו ושינתה את חייו לנצח. "ואז המלחמה הגיעה" הינו סיפור קורע לב המסופר מתוך עולמו של ילד שהתבגר מהר מידי.

November on a high mountain

November on a high mountain
This little bastard who was with me in my room, who barely saw me twice, but remembered my name, was ...forcing me anyhow to plan to get rid of him

רצח בליל ירח מלא

רצח בליל ירח מלא
ניבית מגיעה לפרשת דרכים ומחליטה לצאת למסע של חיפוש עצמי ומשמעות החיים. היא נוסעת לחופשה בתאילנד ומגלה שנכנסה לתוך מסע אימה שאמור להסתיים בליל ירח מלא - הלילה בו היא תמצא את מותה.
               
 בחזרה למעלה  |  מפת אתר |  תקנון
           
נאוה דיקסטרה
האילנות 35 משרד 17 הרצליה 46312
טלפון: 054-4437374

לייבסיטי - בניית אתרים