עברית  |  English  |  

 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח
 
  ים, מים ושמים
דף הבית >> סיפורים אישיים >> ים, מים ושמים

ים, מים ושמיים 


כשהחלטתי להצטרף למסע ימי של חודש מאיטליה לישראל עם בעלי ובני, לא חשבתי שהאהבה הגדולה שלי לים תעמיד את משפחתי בסכנת חיים מזעזעת. הים שינה לפתע את פניו ואיים לשפוך אותנו מתוך היאכטה בה היינו. במשך עשר שעות בחשיכה מוחלטת ובים סוער, נלחמנו על חיינו נגד גלים של ארבע וחמש מטר כשהגשם והרוח לא חדלים להצליף בגופנו ולנסות להכניע אותנו.

כמה שעות קודם לכן, בשעה עשר בבוקר, הבטנו במפות מזג האוויר, קיבלנו דו"ח מהנווטקס (מכשיר בינלאומי שמדווח על מצב הים באופן קבוע) השווינו עם מפות שונות ובאגו מתנשא החלטנו לצאת לים מסרדיניה לעבר סיציליה.

על פי המפות בשעה שתים עשרה בלילה תהיה סופה וגלים בגובה של חמש מטר, אך חישבנו שאם נצא באחת עשרה בבוקר נגיע למחוז חפצנו הרבה לפני הסערה, אך לא לקחנו בחשבון תקלה בג'י.פי.אס וחוסר אחריות של המרינות באיטליה שהכניסו אותנו  היישר לתוך הסערה.... ראיתי את בעלי נלחם עם ההגה, ידיו החסונות נעו ימינה ושמאלה אך לא יכלו לעוצמת הגלים הרגשתי שההגה תיכף עומד לצאת ממקומו ולהפקיר אותנו לרחמיו של אל הים.

זה תחילת סיפור אימה שחוויתי. זה סיפור אישי עם מטען רגשי ומשום כך, הוא ישלח אך ורק לחברי התפוצה הנהדרים. בינתיים תוכלו לצפות בתמונות שצולמו מתוך הים:
(למטה יש סרגל ואפשר להזיז את התמונות ימינה ושמאלה-סה"כ 27 תמונות).

 

               
 בחזרה למעלה  |  מפת אתר |  תקנון
           
נאוה דיקסטרה
האילנות 35 משרד 17 הרצליה 46312
טלפון: 054-4437374

לייבסיטי - בניית אתרים